<

Naujienos

 

Krizei „nulaužti“ skirtame hakatone – idėjų ir sprendimų lavina

Data: 2020 m. kovo 25 d.

Baigiantis pirmajai šalyje paskelbto visuotinio karantino savaitei, technologijų entuziastai net tris savaitgalio dienas skyrė suvienijančiam, ne tik idėjas, bet ir realius problemų sprendimus generuojančiam renginiui kodiniu pavadinimu „Hack The Crisis“. Žaibiškai suorganizuotas per rekordiškai trumpą laiką jis pritraukė net 159 mentorius ir šimtus dalyvių, susibūrusių į 50 komandų ir pristačiusių 48 sprendimus, iš kurių geriausieji buvo apdovanoti gausiais rėmėjų prizais pirmadienį, kovo 23 dieną, vykusiuose virtualiuose apdovanojimuose.

 

Vienas svarbiausių hakatono organizatorių uždavinių – identifikuoti aktualiausias problemas, o jų sąrašas ilgėjo sulig kiekviena diena: nuo edukacijos, formaliojo ir neformaliojo ugdymo iššūkių, iki pagalbos verslui, karantine užsidariusiems gyventojams ir medicinos sistemai. Todėl po intensyvaus kelių parų darbo komandų pristatyti sprendimai – itin įvairūs ir apimantys platų viešojo ir privataus gyvenimo spektrą.

 

Top20 komandų darbų pristatymus galite peržiūrėti čia.

 

Nugalėtojų sąrašą rasite čia.

 

„Hack The Crisis“ projekto partnerė „Lietuvos marketingo asociacija“ dėkoja marketingo bendruomenei, kuri prisidėjo prie idėjos kaip dalyviai, mentoriai ar rėmėjai.