<

Narystė

 

 

Kviečiame Lietuvos marketingo profesionalus iš skirtingų verslo sričių tapti Lietuvos marketingo asociacijos (LiMA) nariais.

 

LiMA – tai marketingo bendruomenę vienijanti organizacija. Per metus LiMA rengia apie 80 vakarinių seminarų, 4 LiMA DAY konferencijas, vienintelę marketingo vadovų konferenciją Lietuvoje - LiMA CMO SUMMIT, dviejų dienų LiMA mokymus - dauguma iš kurių yra nemokami LiMA nariams arba nedidelėmis kainomis. Taip pat LiMA nariams suteikiamos ženklios nuolaidos į kitų organizatorių marketingo konferencijas, seminarus bei mokymus. Dalyvaujant edukaciniuose, taip pat bendravimo ir pramoginiuose renginiuose bei virtualiame LiMA forume dalinamasi žiniomis ir patirtimis su daugiau nei 1200 narių iš skirtingų verslo sektorių.

 

Susipažinkite detaliau su LiMA narystės suteikiamomis naudomis -->

  

Lietuvos marketingo asociacijos nariais gali tapti fiziniai asmenys, dirbantys marketingo srityje ir/ar turintys marketingo srities išsilavinimą ir/ar turintys reikšmingos marketingo darbo patirties Asociacijos nariu gali būti ir Lietuvoje veikiantys juridiniai asmenys, kurių veikla yra susijusi su Asociacijos veikla ir tikslais.  

 

Norint tapti LiMA nariu, reikia užpildyti nario paraišką. Asociacijos valdyba peržiūrės ir įvertins Jūsų kandidatūrą. Jai pritarus, sulauksite patvirtinimo. Gavus patvirtinimą beliks sumokėti nario ir stojimo mokesčius į LiMA sąskaitą ir laukti sveikinamojo laiško.

 

Tapkite LiMA nariu!

  

LiMA nariai moka vienkartinį stojimo mokestį bei metinius narystės mokesčius.

 

Susipažinkite su LiMA narių mokesčiais 2020 metams -->

Susipažinkite su 2020 m. renginių kalendoriumi --> 

 

Kontaktai pasiteiravimui:

 

Veronika Davidovičienė

narystes@lima.lt

+370 635 11 789