LiMA ambasadorystės programa

 

LiMA - viena stipriausių ir aktyviausių profesinių asociacijų Lietuvoje, turinti net 1200 narių būrį. Norėdami ir toliau plėsti narių ratą, pristatome LiMA ambasadorystės programą.

 

Kas metus rinksime bei skelbsime geriausius metų LiMA ambasadorius. Į geriausiųjų pretendentų sąrašą bus įtraukti LiMA ambasadoriai iš visų trijų ambasadorystės krypčių. Metų ambasadoriams įteiksime padėkas ir kvietimus į didžiausias LiMA konferencijas.

 

KAIP TAPTI LiMA AMBASADORIUMI:

 

1. LiMA ATSTOVAVIMAS ir PRISIDĖJIMAS PRIE MARKETINGO KAIP PROFESIJOS STIRPINIMO

Vertiname limiečius, kurie savo veikla, ekspertiškumu, žinių dalinimusi, įsitraukimu į švietimo ar kitus projektus stiprina LiMA ir visą marketingo profesiją ir tokiu būdu tampa LiMA ambasadoriais. Norinčius prisidėti prie LiMA projektų, kviečiame su mumis susisiekti. Apie galimus projektus taip pat informuosime ir LiMA komunikacijos kanalais.

 

2. REKOMENDACIJA NARYSTEI

Rekomenduokite savo kolegoms ir kitiems pažįstamiems, susijusiems su marketingu prisijungti prie LiMA bendruomenės. Jūsų rekomenduotas kandidatas gali LiMA narystės paraiškoje nurodyti, kas jam rekomendavo stoti į LiMA. Daugiausiai kandidatų į LiMA narius rekomendavę limiečiai patenka į geriausiųjų ambasadorių sąrašą.

 

3. LiMA RENGINIŲ REKOMENDACIJA ir UNIKALUS NUOLAIDOS KODAS

 

Kiekvienas LiMA narys turi unikalų 20% arba 20 Eur nuolaidos kodą bilietams į visus LiMA renginius. Kodą taip pat galite rasti savo el. pašte, laiške pavadinimu „Pristatome LiMA ambasadorystės programą!" 

 

Ambasadoriaus kodo galiojimas:

-   Tas pats kodas galioja visiems LiMA organizuojamiems renginiams;

- Kodo galiojimo laikas sutampa su jūsų naryste – nepratęsus narystės, kodas nebegalioja.

 

Kaip panaudoti Jūsų, kaip ambasadoriaus, kodą nuolaidai gauti:

- Kvieskite savo draugus, kolegas ir kitus pažįstamus (ne LiMA narius) į LiMA organizuojamus renginius;

- Nurodykite jiems savo unikalų ambasadoriaus kodą su kuriuo suteikiama 20% nuolaida renginiams ir 20 Eur nuolaida LiMA mokymams Birštone. Nuolaida taikoma svečiams nuo galiojančios bilieto kainos, nuolaidos nesumuojamos.

- Jūsų pakviestas svečias, registruodamasis į LiMA renginį, registracijos formos laukelyje „Su nuolaidos kodu“ turi įvesti jūsų unikalų ambasadoriaus kodą;

- Limiečius, su kurių kodais bus daugiausiai nupirktų apmokėtų bilietų, įtrauksime į geriausiųjų LiMA ambasadorių gretas.

  

Ačiū, kad stiprinate marketingą Lietuvoje! 

 

Kontaktai pasiteiravimui:

Gabrielė Anilionienė

narystes@lima.lt

+370 672 90 607