Artimiausi renginiai

 

Renginio įrašas | B2B marketingas

2021-10-26, Online | Dalyvauja: 106

Registracijos terminas: 2021-10-26

Seminaro įrašo turinys 

Seminaro įraše išgirsite Lietuvos ekspertų, praktikų bei sėkmės pavyzdžių, dirbančių su B2B klientais, įžvalgas ir patarimus:

  • Kaip adaptuoti B2B strategiją krizės laikotarpiu?
  • Ką būtina žinoti apie B2B augimo strategiją?
  • Kokiais pardavimų kanalais ir priemonėmis pasiekti verslo klientus?
  • Kaip išlaikyti klientų lojalumą B2B sektoriuje?
  • Ko reikėtų nepamiršti dirbant su B2B?

Renginio įrašo trukmė - 3 valandos. 

 

Renginio įrašas skirtas

Renginys skirtas dirbantiems B2B sektoriaus įmonėse, dirbantiems su verslo klientais arba besidomintiems B2B marketingu.

 

Renginio įrašo kaina - 19 eur

20% nuolaida taikoma:

  • turintiems LiMA ambasadoriaus kodą;
  • studentams.

Daugiau informacijos apie įrašo įsigijimo eigą ir sąlygas rasite žemiau.

 

 

Į renginio įrašo kainą įeina: 

  • Seminaro, vykusio gegužės 5 d., įrašas
  • Pranešėjų skaidrės
  • Seminaro išklausymą patvirtinantis pažymėjimas.

 

Pirkti renginio įrašą

 

Renginio pranešėjai

 

Julius Kaknevičius

WE ARE MARKETING | Partneris

Julius specializuotą B2B marketingo agentūrą We Are Marketing įkūrė prieš daugiau nei 8 metus, per kuriuos dirbo su daugiau nei 300 skirtingų B2B įmonių - nuo 2 iki 1000+ žmonių dydžio, nuo profesinių paslaugų tiekėjų iki kasyklų, nuo vietinių iki globalių. Paskutiniu metu Julius fokusuojasi į pardavimų piltuvėlių kūrimą B2B įmonėms, nes tiki, kad tai yra raktas yra efektyvų marketingą bet kurioje B2B įmonėje.

Ar gali B2B marketingas turėti apskaičiuojamą ROI?

Marketingo vaidmuo B2B įmonėse dažnai būna neapibrėžtas, o formuojamos užduotys - nekonkrečios. Šiandien pagrindiniu, o dažnai ir vieninteliu naujų užklausų šaltiniu B2B įmonėse yra rekomendacijos, bet tai sunkiai kontroliuojama ir nepastovu. Pranešime bus kalbama apie pavyzdžius, kas nutinka, kai savo įrašus į Linkedin, straipsnius, dalyvavimą parodose ir asociacijose, Google Ads ar net Facebook reklamas, o galiausiai net ir pranešimų skaitymą renginiuose, paverčiame ne ToFu veiksmais, bet pardavimų piltuvėliais, nukreiptus į mikrosegmentus.

 

Darius Gerulis

CAPTION | Verslo vystymo vadovas

Viską sustatyti į savo vietas - tokia Dariaus misija Caption klientams. Kad kiekvieno jų socialinių tinklų komunikacija būtų NEPRIEKAIŠTINGA ir tik tokia, kuri pasiteisina. Didžiąją dalį karjeros koncentravęsis į pardavimų meną (nuo muzikos instrumentų iki mobiliųjų technologijų), šiuo metu Darius gilinasi į kardinaliai skirtingų klientų rinkodaros situacijas ir ieško geriausių būdų reklamos įgyvendinimui. Kalbindamas potencialius klientus ir rengdamas jiems pasiūlymus, per mėnesį Darius nagus prikiša prie daugiau nei 10 skirtingų prekių ženklų. Make it work - ko gero, dažniausiai agentūroje girdima citata iš lektoriaus lūpų.

Efektyvi komunikacija LinkedIn'e su 0 eur

2019-aisiais apie 60% naujų klientų į Caption pritraukėme darbuotojų ir įmonės komunikacijos LinkedIn dėka. Negana to, susikūrėme įvaizdį ir pasilengvinome naujų darbuotojų paiešką. Žinot, kiek išleidom mokamai reklamai? 0 Eur. Jei taip galim mes, maža B2B įmonė, įsivaizduokit ką gali kompanijos su 50, 200 ar 500 darbuotojų (spoiler alert - daug). Apie šias galimybes ir papasakosiu.

 

Paulius Milišauskas

OMNISEND | Klientų aptarnavimo skyriaus vadovas

Paskutinius 6 metus fokusuojasi į klientų aptarnavimo, sėkmės, lojalumo  sritis B2B sektoriuje. Per šį laiką pavyko išauginti komandą nuo 2 iki 17 žmonių bei gebėti aptarnauti virš 50000 B2B klientų e-komercijos srityje.

B2B lojalumas. Kaip jį išlaikyti?

Pasak Amy Gallo (Harvard Business Review), išlaikyti esamą klientą yra nuo 5 iki 25 kartų pigiau, nei susirasti naują. Pranešimo metu bus kalbama, kaip pamatuoti klientų lojalumą bei ką daryti, kad klientai rinktųsi lojalumą vietoje trumpalaikio bendradarbiavimo.

 

Mindaugas Civilka

TGS BALTIC | Partneris, Technologijų industrijos grupės vadovas

Mindaugas Civilka yra 20 metų teisinio darbo patirties sukaupęs advokatų kontoros TGS Baltic partneris, advokatas. Be teisinės praktikos, Mindaugas aktyviai vysto mokslinę veiklą bei veda seminarus ir mokymus intelektinės nuosavybės, asmens duomenų apsaugos ir privatumo temomis. Skaitomi pranešimai didžiųjų duomenų bei dirbtinio intelekto tematika, sulaukia išskirtinio dėmesio tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų.

B2B marketingas ir asmens duomenys

Duomenys ir jų analizė tapo kritiniais B2B marketingo instrumentais. Pranešimo metu bus kalbama apie tai, kaip naudojant B2B duomenis ir B2B marketingo technologijas nepasiklysti painiame asmens duomenų ir IT saugumo reguliavime.

 

Skirmantas Ketvirtis

GENERAL FINANCING | Klientų sėkmingos patirties vadovas

Faini patys sau ar vis dar faini klientams?

Pranešimo metu sužinosite: Kaip išgirsti klientus? Kliento batai gali būti tiek per dideli, tiek per maži, o šiuo metu net nežinome kokie tie kliento batai – kokio velnio į juos lipti? Nedaryk klientui to, ko nenorėtum, kad tau darytų – ar tikrai? „Labai stengiausi šiemet, pakelkite man atlyginimą.“ Kam užduotį šį klausimą?

Online renginys vyko 2020 m. gegužės 5 d., 16 val. 

 

Renginio partneriai 

 

Sritis:

Marketingas, verslo klientai, B2B marketingas

Forma:

Online seminaro įrašas

Trukmė:

~3 val.

Organizatorius:

LiMA administracija, info@lima.lt

Renginio įrašo įsigijimas:

Renginio įrašo įsigijimo eiga:
1. Norėdami nusipirkti renginio įrašą, spauskite mygtuką „Registruotis
2. Renginio įrašas bus prieinamas prisijungiant su Google paskyra, todėl prašome nurodyti registracijoje savo Gmail el. paštą
3. Pasirinkę mokėjimo būdą, apmokėkite nurodytą mokestį
4. LiMA komanda pranešėjų skaidrėmis ir renginio įrašu pasidalins per 1 d.d. nuo apmokėjimo gavimo jūsų nurodytu el. paštu.

Renginio įrašo kaina:

Kaina: 19 Eur

 

20% nuolaida taikoma:

- turintiems LiMA ambasadoriaus kodą;

- studentams.

 

Pirkti įrašą  

 

LiMA nariams: nemokamai

Prisijungimas prie LiMA intraneto →

 

Esate marketingo, verslo vystymo, komercijos ir/arba susijusių sričių specialistas ar vadovas? Tapkite LiMA nariu →

 

LiMA seminarų abonementų savininkams: nemokamai 

Įsigykite seminarų abonementą → 

Bilietų grąžinimo politika

Registracijos terminas: 2021-10-26