<

LiMA A

 

 

DIPLOMAI | EGZAMINAVIMAS | SERTIFIKUOTI SPECIALISTAI | EGZAMINŲ GRAFIKAS

 

Sertifikuoto marketingo specialisto LiMA A tarptautinis diplomas

 

Skirta: patyrusiems marketingo specialistams

 

LiMA A lygio sertifikavimas įvertina, ar kandidatai turi žinių, įgūdžių ir asmeninių bei profesinių kompetencijų atlikti darbus marketingo srityje. LiMA A lygio diplomas atitinka 4 lygį European Marketing Qualification Framework.

 

Sertifikuoto marketingo specialisto (LiMA A) diplomas įrodo, kad specialistas turi žinių apie bendrus marketingo pagrindus ir principus, marketingo priemones, įrankius ir rodiklius, bei jų tarpusavio sąsajas. Taip pat tikimasi, kad specialistas turi įgūdžių sprendimų pagrindimo ir įgyvendinimo lygmenyse.

 

Rekomenduojami reikalavimai egzaminams laikyti:

    • min. 2 metų patirtis marketingo srityje;
    • bakalauro diplomas marketingo ar verslo vadybos srityje, arba
      sertifikuoto marketingo specialisto (LiMA A) kvalifikaciniai kursai.

 

LiMA A egzaminą sudaro du moduliai: A1 ir A2. Sertifikuoto marketingo specialisto (LiMA A) diplomas įteikiamas tik sėkmingai išlaikius abu modulius. Abu moduliai gali būti laikomi tą pačią egzamino dieną. Žemiau galite parsisiųsti kiekvienio modulio egzaminų reikalavimus:

 

LiMA A1 modulio egzaminų reikalavimai  Atsisiųskite »»»  
LiMA A2 modulio egzaminų reikalavimai  Atsisiųskite »»»  
*Lietuviški vertimai yra skirti bendram supratimui, oficialiai terminai gali būti naudojami ir anglų kalba

 

LiMA A1

A1 modulis yra rašomas raštu, apima testą ir trunka vieną su puse valandos. Testas susideda iš 45 uždarų klausimų - tikrinamos įvairių marketingo koncepcijų bei online įrankių žinios. 

 

LiMA A2

Antra dalis yra skirta atvejų analizei. Egzamino metu reikia išanalizuoti 3 skirtingus mini atvejus ir atsakyti į klausimus apie kiekvieną atvejį. Atvejų analizei skiriamos 2 valandos.

 

Pasirengimas

Pasirengti egzaminui galima savarankiškai arba specialių mokymų metu. LiMA egzaminams specialius mokymus organizuoja LiMA partneris ISM vadybos ir ekonomikos universitetas