LiMA žiniasklaidoje

 

Kviečia varžytis dėl geriausio rinkodaros vadovo vardo

Data: 2019 m. vasario 1 d.

Lietuvos marketingo asociacija LiMA skelbia jau tradicija tampančius metų marketingo vadovo rinkimus – „Metų CMO“ renkamas penktą kartą. Rinkimuose kviečiami dalyvauti Lietuvoje veikiančių įmonių marketingo vadovai, kurie gali siūlyti savo kandidatūrą patys arba juos gali rekomenduoti įmonės vadovai ar kolegos iki vasario 25 dienos. 

Į finalą patekusių TOP 10 nominantų bus paskelbti per marketingo vadovų konferenciją „LiMA CMO SUMMIT‘19“ kovo 6 d., o šių metų nugalėtojas paaiškės „Verslo žinių“ organizuojamoje konferencijoje „Password“ kovo 21 d., skelbiama pranešime žiniasklaidai.

 

Nugalėtoją išrinks rinkimų komisija, kurią šiais metais sudaro Mindaugas Savickas, „Metų CMO 2018“, UAB „Tele2“ rinkodaros direktorius, taip pat „Metų CEO 2018“ Algirdas Juozapavičius, UAB „Šviesos konversija“ direktorius, „Jaunasis metų CEO 2018“ Artūras Salda, Druskininkų ir Birštono „Eglės“ sanatorijų vadovas, Laura Duksaitė-Iškauskienė, vadovų paieškos UAB „Master Class Lietuva“ vadovė ir 7 LiMA valdybos nariai.

 

„Bet kurioje šiuolaikinėje, dinamiškoje ir atviroje pokyčiams įmonėje vis didesnę svarbą atlieka viena iš marketingo sudedamųjų – komunikacija. Tai yra produktų, įmonės strateginių įvykių, įvaizdžio komunikacija ne tik tradicinėse medijose, bet ir visuose įmonės reprezentaciniuose, reklamos ir šiuolaikiniuose ryšių su visuomene kanaluose. Marketingo vadovo užduotis yra ne tik formuoti kokybišką, pastovų turinį, bet užtikrinti, kad jis tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje būtų ištransliuotas siekiant įmonės tikslų“, – į marketingo vadovo funkcijas atkreipia dėmesį Metų CEO Algirdas Juozapavičius.

 

Jis sako, kad marketingo vadovas tiesiogiai prisideda prie įmonės verslo tikslų įgyvendinimo ir jo funkcijos gali apimti tokius strateginius klausimus kaip įmonės ar prekės ženklo pozicionavimas, korporatyvinė įmonės kultūra, socialinės atsakomybės politika, arba labiau operatyvinius marketingo klausimus kaip reklama, interneto svetainės rodiklių gerinimas ir pan.

 

Daugiau skaitykite Delfi