Valdyba

 

2022 m. balandžio 1 d. LiMA narių visuotinio susirinkimo metu LiMA nariai išrinko naują LiMA valdybą 2 metų kadencijai.

 

Valdyba nustato Asociacijos veiklos strategiją ir programą, sprendžia svarbiausius Asociacijos gyvavimo, plėtros bei valdymo klausimus.

 

Plačiau žr. LiMA įstatuose http://www.lima.lt/lt/apie-lima/lima-istatai.html.

 

 

Valdybos pirmininkas

1.

Linas Šiautkulis, SMP, Komunikacijos ekspertas, media agentūros BPN INTENSE vadovas

Daugiau nei 15 metų marketingo komunikacijoje, įkvėpti didžiausių Lietuvos įmonių ir tarptautinių prekių ženklų. Iki BPN, Linas vadovavo vienam didžiausių interneto media kanalų Baltijos šalyse Adnet media, stygavo komandą bei užtikrino įmonės lyderystę rinkoje. Taip pat Linas aktyviai dalyvauja edukacinėje marketingo veikloje, skaito pranešimus universitetuose ir konferencijose vartotojų elgsenos, skaitmeninės rinkodaros komunikacijos ir tendencijų temomis. Linas į LiMA valdybą perrinktas ketvirtai kadencijai.


Valdybos nariai  
5.

Raimonda Gudaitė, SMP, marketingo strategė ir profesionalė, Metų CMO'20, TOPO GRUPĖ marketingo vadovė

Raimonda turi sukaupusi daugiau negu 10 metų patirtįmažmeninės prekybos marketingo strategijos kūrime, marketingo komunikacijoje. Ypatingą dėmesį dirbdama su prekių ženklais ir naujomis įmonėmis skiria komandos įsitraukimui, kliento patirčiai, efektyvumui. Aktyviai dalinasi marketingo patirtimi: veda mokymus, seminarus, dėsto studentams. 2016 - 2020 m. užėmė TOPO GRUPĖS rinkodaros vadovės pareigas. 2018 m. ir 2019 m. „Metų CMO“ rinkimų komisijos buvo paskelbta tarp marketingo vadovų TOP 10, o 2020 m. išrinkta Metų marketingo vadove.

Giedrius Juozapavičius, SMP, Marketingo strategas, konsultantas #rinkodarosguru autorius ir vedėjas, Marketingas360 TV laidos bendraautorius

Giedrius daugiau nei 20 metų dirba rinkodaros ir komunikacijos srityje. Pastaruosius penkis metus konsultuoja įmones strateginės rinkodaros ir taktikos, reputacijos formavimo bei komunikacijos klausimais. Taip pat aktyviai užsiima visuomenine veikla - marketingo temų, marketingo kuriamos vertės ir procesų, marketinge dirbančių žmonių, CMO, aktualijų, sprendimų ir LiMA veiklos populiarinimu visuomenėje.

2.

Andrius Milinavičius, BALTIC SANDBOX inovacijų akceleratoriaus įkūrėjas, plėtros vadovas

Marketingo ir komunikacijos profesionalas, turintis daugiau nei 12 metų patirties dirbant su įvairiais marketingo projektais. Andriaus patirtis apima darbą su televizija, skaitmeniniais, interneto bei visuomeniniais/masiniais renginiais. Jis yra prisidėjęs prie tokių konferencijų kaip LOGIN, „What‘s Next”. Pastaruosius 5 metus taip pat dirba su didžiausia pasaulyje renginių organizavimo įmone „Live Nation“. Šiandien Andrius plečia savo specializaciją ir konsultuoja įvairius blockchain projektus – jų viešinimo, marketingo bei turinio kūrimo klausimais. Andrius į LiMA valdybą perrinktas antrai kadencijai.

4.

Matas Pocius, SMP, NFQ TECHNOLOGIES NFQ.email komandos vadovas

El. pašto rinkodaros profesionalas. Per karjerą sukaupęs daugiau nei 10 metų patirtį, šiuo metu vadovauja UAB „NFQ Technologies“ el. pašto rinkodaros skyriui. Mato ir komandos sėkmingai įdiegti procesai klientams padeda patekti tarp Top 5 pardavimų kanalų, vertinant el. pardavimų apyvartą. Aktyvus LiMA Kauno skyriaus narys, 7 metus buvęs šios skyriaus valdybos nariu, paskutinius 2 iš jų – valdybos pirmininku. Matas į LiMA valdybą perrinktas antrai kadencijai.

Ornela Ramašauskaitė, SMP, rinkodaros strategė, „artXchange Global“ vadovė

Turi 10+ metų rinkodaros vadovės patirtį vietos ir tarptautinėse organizacijose (farmacijos ir edukacijos sektoriai), yra rinkodaros konsultantė, meno rinkos agentūros "artXchange Global" steigėja, priklauso šalies įvaizdžio strateginei tarybai. Ornela į LiMA valdybą perrinkta trečiai kadencijai. 

 

Toma Sabaliauskienė, Maketingo profesionalė, „Metų CMO'21“, NORD SECURITY marketingo vadovė

Turi daugiau nei 15 metų marketinge patirties, per kuriuos „Nord Security“ tapo  Nr.1 NordVPN produktas globaliai, vadovauja didelėms marketingo komandoms (250+) ir dalinasi ilgametės lyderystės patirtimis. Toma yra CMO „Nord Security“, „Tesonet“ valdybos narė, oficiali  „Forbes Communications Council“ narė, Angel investuotoja.