Valdyba

 

2024 m. kovo 15 d. LiMA narių visuotinio susirinkimo metu LiMA nariai išrinko naują LiMA valdybą 2 metų kadencijai.

 

Valdyba nustato Asociacijos veiklos strategiją ir programą, sprendžia svarbiausius Asociacijos gyvavimo, plėtros bei valdymo klausimus.

 

Plačiau žr. LiMA įstatuose http://www.lima.lt/lt/apie-lima/lima-istatai.html.

 

 

 Valdybos pirmininkė:

Rūta Gaudiešienė, CIVITTA partnerė

Rūta turi daugiau nei 20 m. patirties marketingo ir rinkos tyrimų srityse, yra įgyvendinusi virš 5000 rinkos tyrimų projektų bei konsultavusi ne vieną TOP įmonę strategijų kūrimo ir formavimo klausimais. Rūtos ekspertinės sritys fokusuojasi į strateginį marketingą - prekės ženklo pozicionavimą, vidinės ir išorinės komunikacijos valdymą, vartotojų elgesį ir vertybes, prekės ženklo vertę bei marketingo efektyvumo vertinimą ir valdymą.

  Valdybos nariai (pagal pavardės abėcėlę): 
5.

Neringa Čeponė, laisvai samdoma mareketingo vadovė, konsultantė

Neringa marketinge ir komunikacijoje dirba daugiau nei 13 metų.  Agentūroje dirbo su daugiau nei 50 prekių ženklų, korporacijoje augo su vienu galingu brand'u, startuolyje strategavo ties prekės ženklo įvedimu. Šiuo metu Neringa verslo klientams teikia marketingo strategijos, darbdavio įvaizdžio formavimo, krizių komunikacijos, konsultavimo paslaugas, įgyvendinant projektus. Yra aistringa video turinio kūrėja, įvairių jaunimo ir kitų projektų mentorė.

2.

Irmantas Matilionis, EIKA grupės rinkodaros ir komunikacijos vadovas

Irmantas yra marketingo ir komunikacijos ekspertas, turintis 10+ metų vadovavimo patirtį tarptautinėse ir lietuviškose įmonėse. Pastaruosius penkerius metus vadovavo „Delfi" marketingo ir verslo vystymo skyriui, prieš tai buvo atsakingas už specializuoto estiško kapitalo paskolų banko „Bigbank" rinkodaros skyriaus veiklą.

4.

Andrius Milinavičius, Baltic Sandbox Ventures partneris ir direktorius

Rizikos kapitalo fondo partneris, inovacijų entuziastas, investuotojas, visuomeninių iniciatyvų vystytojas, įvairių verslumo projektų mentorius, ekosistemos vystymo ekspertas. LiMA atstovas žiniasklaidoje, konferencijų pranešėjas ir panelinių diskusijų moderatorius.

 

 

 

 

Indrė Pikturnienė, Teltonika IoT Group mokymų ir ugdymo projektų vadovė

Indrė yra viena LiMA marketingo specialistų ir vadovų Sertifikavimo projekto pradininkų Lietuvoje: nuo pat projekto pradžios 2016 m. ji adaptavo sertifikavimo programas Lietuvos rinkai, būrė dėstytojų kolektyvą, dėstė, organizavo egzaminus. Šiuo metu konsultuoja LiMA programų turinio ir vystymo klausimais, yra LiMA Sertifikavimo komiteto narė. Buvusi universiteto profesorė konsultuoja įmones, atlieka vartotojų tyrimus bei globalioje įmonėje įgyvendina mokymų projektus: kuria tematinį turinį, valdo mokymų procesą.

 

Matas PociusNFQ.email padalinio vadovas
Per karjerą sukaupęs daugiau nei 14 metų darbo patirtį, šiuo metu vadovauja UAB NFQ TECHNOLOGIES el. pašto rinkodaros padaliniui. Mato ir komandos sėkmingai įdiegti procesai klientams padeda "email" kanalui patekti tarp TOP 3 pardavimų kanalų, vertinant el. pardavimų apyvartą. Matas taip pat yra LiMA valdybos narys, LiMA A sertifikuotas marketingo specialistas. 

 

 

Giedrė Vilkė, e-komercijos ekspertė, Metų CMO'23

Giedrė turi daugiau nei 10-ies metų patirtį skirtingose C-lygio pozicijose vadovaujant komercijos, klientų aptarnavimo, operacijų, rinkodaros komandoms bei būnant įmonės vadove. Ekspertė veiklą vykdė tiek Baltijos šalyse, tiek didžiausiose Europos rinkose (D. Britanijoje, Danijoje, Olandijoje ir kitose) bei Jungtinėse Amerikos Valstijose. Giedrė užaugo kartu su Pigu.lt, kur prisijungė, kuomet jis buvo tik startuolis, o po 9 metų jai atsisveikinant, Pigu.lt yra tapęs e-komercijos lyderiu Baltijos šalyse.