LiMA žiniasklaidoje

 

[LRT] Ar Lietuva galėtų turėti savo šalies telefono numerį?

Data: 2016 m. spalio 4 d.

Panašios į „The Swedish Number“ iniciatyvos įgyvendinimas neabejotinai prisidėtų prie šalies žinomumo didinimo, teigiamo Lietuvos, kaip patrauklios kelionių krypties, įvaizdžio formavimo. Taip LRT.lt teigia Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio ministerijos atstovė spaudai Gerda Butkuvienė. „Lietuviai, sutikę dalyvauti projekte ir atsiliepti į skambučius iš kitų šalių, turėtų galimybę pademonstruoti savo svetingumą, žinias apie lankytinus objektus bei komunikabilumą“, – svarsto ji.

 

Projektas „The Swedish Number“ suteikė galimybę paskambinti atsitiktiniam švedui iš bet kurio pasaulio kampelio. Šio projekto metu Švedija tapo pirmoji šalis pasaulyje, turinti savo telefono numerį. 79 dienas trukęs projektas sulaukė skambučių net iš 186 šalių ir didžiulio užsienio žiniasklaidos dėmesio. Toks technologinis projektas galėtų būti sėkmingai įgyvendinamas ir Lietuvoje bei padėtų pagerinti šalies įvaizdį, LRT.lt sako specialistai.

(...)

 

Reikėtų užduoti klausimą, ar esame labai įdomūs kitų šalių gyventojams ir ar kas nors naudotųsi tokio projekto suteikiamomis galimybėmis, kitaip tektų labai daug investuoti, kad jis taptų žinomu, abejonėmis dalinasi Rytis Buračas, Lietuvos marketingo asociacijos (LiMA) valdybos narys. „Užsienyje kol kas nėra jokio Lietuvos įvaizdžio, tad pirmiausia reikėtų padidinti šalies žinomumą“, – mano jis.

 

(...)

 

Daugiau skaitykite...