LiMA žiniasklaidoje

 

[15min.lt] Startuoja darbų registracija į reklamos festivalį „ADrenalinas“

Data: 2015 m. rugpjūčio 11 d.

Rugpjūčio 3 d. Lietuvos komunikacijos agentūrų asociacija (KOMAA) pradeda darbų registraciją į vienintelį lietuviškos reklamos festivalį „ADrenalinas“. Tryliktąjį kartą vyksiantis festivalis šiemet atneša daug naujovių – ne tik pokyčius nominacijose ir vertinimo komisijoje, bet ir pirmą kartą vyksiančias specializuotas mokymus-dirbtuves komunikacijos specialistams, kurias ves pasaulinio lygio lektoriai.

 

KOMAA direktorius Gintaras Šeputis tikina, kad šių metų reklamos festivalio pagrindinis akcentas – sinergija, kuri atsiranda, kai komunikacija kuriama klientui bei agentūroms glaudžiai bendradarbiaujant. „Reklamos festivaliu siekiama kelti reklamos kokybę Lietuvoje, džiugina tai, jog kasmet sulaukiama daug ir vis kokybiškesnių bei kūrybiškesnių darbų. Šiemet kartu su festivaliu, rugsėjo 22–25 dienomis, vyks ir specializuotos mokymai-dirbtuvės. Temos bus itin specifinės, tinkamos tiek agentūrų, tiek užsakovų specialistams. Maksimaliai vienose dirbtuvėse galės dalyvauti 20 žmonių – tai bus gilūs mokymai su realiu praktinių įgūdžių lavinimu, kuriuos ves pasaulinio lygio lektoriai.  Tarp jų – mūsų pakviesti britai – Paul Burns, „The Burns Unit tlc“ įkūrėjas, užsiimantis reklamos, komunikacijos, marketingo sričių konsultavimu ir Paul Arnold, „Paul Arnold Consulting“ įkūrėjas, o „ The Atomic Garden“ dėka sulauksime ir ispano Juan Sevilla, „Lola Madrid“ agentūros kūrybos direktoriaus “, – pasakojo G.Šeputis.

 

Į reklamos festivalį „ADrenalinas“ reklamos agentūros ir privatūs asmenys savo darbus, kurie buvo sukurti ir viešai demonstruoti nuo 2014 m. gegužės 1 d. iki 2015 m. gegužės 31 d., turi galimybę pateikti iki rugsėjo 11 d. Konkursiniai darbai teikiami festivalio tinklalapyje www.adrenalinas.org. Festivalio „ADrenalinas“ geriausių reklamų peržiūra ir apdovanojimai, prie kurių organizavimo prisidėjo ir Lietuvos marketingo asociacija (LiMA), vyks rugsėjo 25 d. pramogų centre „Forum Palace“, Vilniuje.

 

 

Plačiau skaitykite...