LiMA žiniasklaidoje

 

[BNS] Į Lietuvą atvyksta Europos marketingo legenda prof. Peter Leeflang

Data: 2015 m. gegužės 13 d.

Lietuvos komunikacijos agentūrų asociacija (KOMAA) ir Lietuvos marketingo asociacija (LiMA) šiemet pirmąkart organizuoja bendrą kasmetinę konferenciją „ADRENALINAS/Sinergija, kurianti vertę“. Tai yra dviejų didžiausių savo srities profesionalus jungiančių organizacijų nuoseklaus bendradarbiavimo rezultatas. 

 

Pagrindiniu pranešėju šiemet pasirinktas marketingo profesorius Peteris Leeflangas. Jis yra vienas iš reklamos efektyvumo matavimo pradininkų, matematinio rinkodaros modeliavimo specialistas, 2014 m. prestižinio marketingo mokslo žurnalo „Marketing Science“ apdovanotas už indėlį į rinkodaros mokslo raidą. P. Leeflangas, Europos universitetų rinkodaros profesorius, įskaitant Groningeno universitetą bei Astono verslo mokyklą, Nyderlandų karališkosios menų ir mokslų akademijos narys, į Lietuvą atvyks gegužės 29 dieną.

 

„Didžiausią vertę prekės ženklui kuria įmonės rinkodaros specialistų ir komunikacijos specialistų tarpusavio bendradarbiavimas, dėl to siekiame sukurti erdvę patirties mainams ir kokybiškam tobulėjimui“, – teigia KOMAA Valdybos pirmininkas Saulius Šukaitis.

 

LiMA valdybos pirmininkas Simonas Bartkus teigia, jog iki šiol ADRENALINO temos apsiribodavo kūrybiškumu, kūrybiška reklama, o šių metų konferencijos tema platesnė – apie kūrybišką ir efektyvią reklamą, apie kliento ir agentūros santykius bei efektyvų darbą kartu.

Skaitykite plačiau