LiMA žiniasklaidoje

 

[DELFI] Norintiems švęsti Liepos 6-ąją - verslininkų dovanėlės

Data: 2015 m. liepos 3 d.

Verslininkai sugalvojo, kaip sudominti Liepos 6 d. planuojančius švęsti gyventojus: žmonėms dovanojamos įvairios trispalvės.

 

„Dar Vasario 16-ąją atkreipiau dėmesį, kad labai mažai Vilniaus gatvėse buvo trispalvių vėliavėlių. Kadangi jomis prekiauja ir mano parduotuvės, o parduodame jų labai nedaug, nusprendėme jas dalinti nemokamai. Žinoma, jos mums kainuoja, bet, galvojame, kad jei žmogus atvyks į mūsų parduotuvę „Švenčių miestas“ ir pasiims nemokamai vėliavėlę, kada nors apsilankys pas mus jau kaip pirkėjas“, - apie sugalvotą akciją pasakojo parduotuvės prekės ženklą valdančios bendrovės „Lailenas“ vadovas Tomas Šiuipys.

Prieš Jonines bendrovė skelbė turinti daugiau kaip 7 tūkst. vėliavėlių automobiliams ir su mediniu koteliu, kurias ketina išdalinti. Vėliavėlės atiteks žinantiems slaptažodį.

 

„Slaptažodis „Aš patriotas“ ir trispalvė jūsų, - kalbėjo T. Šiuipys. - Norime, kad sostinė Liepos 6-ąją pasipuoštų trispalvėmis.“

 

Lietuvos marketingo asociacijos direktorius Gintautas Kučas mano, kad dabar kalbėti apie patriotiškumą verslui yra vertinga.

 

Skaitykite plačiau