LiMA žiniasklaidoje

 

[etaplius.lt] Verslininkams – apie rinkodaros naujoves

Data: 2015 m. vasario 26 d.

Šiaulių miesto įmonių vadovai, darbuotojai, rinkodaros specialistai šiuolaikinės rinkodaros paslapčių mokėsi marketingo konferencijoje „Lima Day Šiauliai“. Asociacijos, vienijančios marketingo ir komunikacijos specialistus organizuotoje konferencijoje pranešimus susirinkusiems skaitė didžiulę patirtį turintys rinkodaros specialistai.

 

Per 120 dalyvių – įvairiausių Šiaulių miesto ir regiono įmonių vadovai, darbuotojai, rinkodaros specialistai sugužėjo į didžiausią Šiaurės Lietuvoje Marketingo konferenciją „Lima Day Šiauliai“. Čia verslininkai visą dieną klausėsi pranešimų apie rinkodaros naujoves, mokėsi, kaip sudominti šiuolaikinį vartotoją ir kokie būdai veiksmingiausi reklamuojantis ir reklamuojant internetinėje erdvėje.

 

Rinkodaros specialistams ir įmonių vadovams pranešimus skaitė net 6 profesionalūs rinkodaros meistrai. Pranešėjai negailėjo patarimų, pasakojo, kaip per pastaruosius metus keitėsi vartotojai ir jų įpročiai, kaip šiuolaikinės technologijos keitė gyventojų mąstymą, kokios galimybės dar neišnaudotos pritraukiant vartotoją internete ir kokie būdai veiksmingiausi komunikuojant ir reklamuojant naują produktą ar projektą.

Skaitykite plačiau