LiMA žiniasklaidoje

 

[15min.lt] Vilniuje finišavo tarptautinis socialinio verslo situacijų konkursas „Creative Shock’14“

Data: 2014 m. gruodžio 15 d.

Gruodžio 5-7 dienomis ISM Vadybos ir ekonomikos universitete įvyko paskutinis tarptautinio socialinio verslo situacijų konkurso Creative Shock’14 etapas. 5 pajėgiausios komandos iš Vokietijos, Švedijos, Vengrijos, Serbijos ir Latvijos susirungė dėl 1500 eurų prizo ir „Turkish Airlines“ įsteigtų lėktuvų bilietų. Sėkmingiausiai finalinę socialinio verslo situaciją išsprendė ir konkurso nugalėtojais tapo įvairių tarptautinių verslo situacijų konkursų laimėtojai, komanda FON, atstovaujanti Belgrado verslo konsultacijų mokyklą (BBICC).

„Creative Shock konkursas – fantastiška iniciatyva, kuri ne tik suburia jaunus žmones, bet ir skatina juos išbandyti naujas idėjas. Suteikia galimybę dar prieš žengiant pirmuosius karjeros laiptelius sujungti du svarbiausius dalykus – socialinę atsakomybę bei verslą“, – įžvalgomis po konferencijos dalinosi pranešėja bei konkurso komisijos pirmininkė Sara Turnbull.

 

Finalo dalyviai Vilniuje praleido tris intensyvias dienas. Pirmąją dieną turėjo galimybę susipažinti su konkurentų komandomis bei įveikti orientacines po Vilnių, antrąją – pasisemti idėjų atviros konferencijos bei The Atomic Garden kūrybiškumo dirbtuvių metu, o naktį iš šeštadienio į sekmadienį spręsti socialinio verslo situaciją ir jos sprendimus sekmadienio rytą pateikti garbingai ir kompetetingai komisijai. Komisijos pirmininkais tapo socialinio verslo atstovai Sara Turnbull ir Phil Tulba iš Jungtinės Karalystės. Iš viso komisiją sudarė vienuolika narių, tarp jų konkurso auksinio partnerio „ARVI“  atstovas Justas Kučinskas, „Danske Bank“ komunikacijos direktorius Valdas Lopeta, „Turkish Airlines“ generalinis direktorius Lietuvoje Serkan Binyar, verslininkas Vladas Lašas,  Versli Lietuva atstovė Inga Stegvilaitė, LiMA narys Rytis Buračas, socialinio verslo atstovas Mindaugas Danys, ISM kokybės centro direktorė Jolita Butkienė bei Creative Shock konkurso idėjos pradininkas ir verslo konsultacijų įmonės Strategy Labs konsultantas Tomas Montvilas.

Skaitykite plačiau