Naujienos

 

„PR lapės“ paskelbė visus laimėtojus

Data: 2022 m. vasario 04 d.

Visuomeniškos lapės statulėlė iškeliavo Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijai už jos Komunikacijos kampaniją „(Ne) vienišas gimtadienis‟. Apie ją laidoje pasakojo prie šio projekto idėjos ir įgyvendinimo prisidėjusios įmonės „15 minučių iki vidurnakčio“ vadovė Dovilė Tamkvaitė ir „Raudonojo Kryžiaus“ atstovė Luka Lesauskaitė.

 

Sumanios lapės kategorijoje laimėjo viešosios įstaigos „Kaunas IN‟ projektas „Ateitis – elektronikams‟, apie kurį laidoje kalbėjo šios įstaigos verslo skyriaus vadovas Andrius Veršinskas.

 

Sausio 18-24 dienomis, Delfi portalo M360 skaitytojai turėjo galimybę balsuoti už vieną iš 12-os daugiausia „PR Lapės 202“ komisijos balų surinkusių komunikacijos projektų. Sulaukęs daugiausiai balsų projektas buvo apdovanotas Simpatijų lapės apdovanojimu. Juo tapo Prekybos tinklas „Iki“ ir jų projektas „Geltonoji banga su „Iki“ darbuotojais“. Projekto užkulisiais laidoje dalinosi „Iki“ komunikacijos vadovė Vaida Budrienė.

 

Taip pat laidoje viena iš „PR lapės“ organizatorių Gabrielė Petrošiūtė kalbino du iš komisijos narių, kūrybininką Mantą Velykį ir komunikacijos ekspertę Rūtą Putnikienę.

 

Pirmoje specialioje M360 laidoje buvo paskelbta, kam atiteko Atsakingos ir Kūrybiškos lapės apdovanojimai.

 

Atsakingos lapės apdovanojimas šiemet skirtas prekybos tinklui „Iki“, už projektą „Žingsnių nuolaida vaisiams ir daržovėms su programėle #walk15“. Šis projektas buvo kurtas kartu su Vlada Musvydaite-Vilčiauske, kuri laidoje apie jį pasakojo kartu su „Iki“ komunikacijos vadove Vaida Budriene.

 

Kūrybiška lapė atiteko Vilniaus tarptautiniam kino festivaliui „Kino pavasaris“ ir jų komunikaijos projektui „Atostogos su „Kino pavasariu“. Daugiau apie jį laidoje pasakojo „Kino pavasario‟ vykdančioji direktorė Agnesta Filatovė.

Visą straipsnį rasite čia.