Naujienos

 

Kūrybiškumo nesustabdysi. Į kino teatrus sugrįžta „Geriausios Kanų liūtų reklamos“

Data: 2021 m. spalio 13 d.

„Ne veltui sakoma, kad kūrybiškumui reikia apribojimo. Nuostabu matyti, ką per pandemijos metus sukūrė didieji prekių ženklai ir organizacijos. Ypač įkvepia tie reklamos darbai, kurie ir buvo sukurti pačiame užsidarymo įkarštyje, kūrybinėms komandoms net neiškeliant kojos iš namų. Tai rodo, kad žmonių galimybės iš tiesų yra beribės“, – sako Gabrielė Burbienė, „Kanų liūtų“ festivalio atstovė Lietuvoje.

 

„Geriausios Kanų liūtų reklamos“ kaip visada leis patirti pačias stipriausias emocijas – juoką, nuostabą, rūpestį ir atjautą. „Visos jos privers susimąstyti, kokiame pasaulyje mes gyvename ir kokį norime jį kurti“, – sako Algirdas Ramaška, sudarinėjantis „Geriausių Kanų liūtų reklamų“ programą.

2 valandų programą didžiajame ekrane pamatys Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio žiūrovai kino teatruose „Forum Cinemas“, „Apollo“ ir „Pasaka“.

 

Renginio organizatoriai ragina iš anksto pasirūpinti geriausiomis vietomis ir bilietais – jau šį penktadienį kino teatruose ir internetu startuojanti prekyba leis bilietus įsigyti žemiausia kaina – tik už 7,77 Eur. Vėliau bilietai kainuos 9,99 Eur. Taip pat primenama, kad lankytis kino teatruose galima tik turint Galimybių pasą. Pagal naujausias rekomendacijas, kino teatruose vėl galima vaišintis užkandžiais ir gėrimais.

 

„Geriausias Kanų liūtų reklamas“ organizuoja ir festivaliui „Kanų liūtai“ Lietuvoje oficialiai atstovauja žurnalas „Žmonės“.

Straipsnis iš: „15min“