Naujienos

 

Nemokamų fotogalerijų sąrašas ir patarimai, kaip jomis naudotis

Data: 2019 m. liepos 25 d.

Socialiniuose tinkluose labai svarbu, kuo iliustruojame savo įrašus. Tačiau ką daryti, kai savos nuotraukos išseko arba visos jau seniai panaudotos (ir net po kelis kartus)? Tai puikiai žino visi socialinių tinklų administratoriai. Kaip ir tai, kad kliento paraginimas „Pasidarykime fotosesiją“ ne visuomet suveikia iš karto.

 

Puiki išeitis iš tokios padėties – nemokami fotobankai. Žinoma, visiems girdėtas terminas stock‘inės nuotraukos kai kuriuos priverčia susilaikyti dėl tokiose galerijose gausių stereotipinių, šabloniškų ir dirbtinių situacijų vaizdavimo. Tačiau, nepaisant tokių vaizdų, nemokamose galerijose nemažai ir kokybiško turinio, kurį lengvai pritaikysite savo komunikacijoje.

 

Štai mūsų mėgiamos galerijos:

 

  •       stocksnap.io – šioje galerijoje galite rasti tikrai įdomių kadrų, be to, labai patogu, jei tiksliai nežinote, ko ieškoti, nes galerijoje galite rasti kategorijas (maistas, mada, namai kt.) bei yra mygtukas Trending, kur galite matyti, kokias nuotraukas daugiausia renkasi kiti žmonės. Galerija nuolat atnaujinama, tad jei kažko nerasite šiandien, gali būti, kad pamatysite rytoj.

  •       kaboompics.com – Instagram’o verta galerija. Puiku, kad čia prieinamos ne tik atskiros fotografijos, bet ir fotosesijos, tad galite pasirinkti net keletą panašių nuotraukų ir taip išlaikyti savo turinio vientisumą. Taip pat paiešką galite filtruoti pagal kategorijas, spalvas, nuotraukos formatą (horizontali ar vertikali).
  •       foodiesfeed.com – tikras džiaugsmas akims maisto mylėtojams. Čia rasite puikių kadrų ieškantiems patrauklių maisto ir gėrimų nuotraukų: nuo kavos iki vaisių ar daržovių.  

  •       fancycrave.com – puikus šaltinis kelionių kadrų medžiotojams, nes šioje galerijoje gausu kelionių nuotraukų iš visų pasaulio kampelių.

  •       lifeofpix.com – nors gerokai mažensė pasiūla, tačiau čia galite rasti prieigą ir prie video turinio.

  •       unsplash.com – neabejotinai viena plačiausių galerijų, kurioje rasite beveik viską. Joje svarbu naudoti tinkamus raktažodžius, rekomenduojama vengti žodžių junginių. Taip pat nuotraukų paiešką galite vykdyti pasirinkę kategorijas. 

 

Plačiau skaitykite čia.