Naujienos

 

Efektyvios reklamos receptas: pasitikėjimas ir kūrybiškumas

Data: 2015 m. gegužės 26 d.

Pranešimas žiniasklaidai

2015 05 26, Vilnius

 

Lietuvos komunikacijos agentūrų asociacijos (KOMAA) ir Lietuvos marketingo asociacijos (LiMA) atliktos apklausos duomenimis, vienas svarbiausių faktorių, siekiant sukurti kokybišką ir efektyvią reklamą, yra tarpusavio pasitikėjimas. Taip mano net 93 proc. apklausoje dalyvavusių KOMAA narių.

 

Lietuvos reklamos rinkos apklausos duomenys rodo, jog vos 13 proc. respondentų bendradarbiaujant su klientais užtikrintai jaučiasi laikomi partneriais, o ne paslaugos tiekėjais. Dar 53 procentai agentūrų su teiginiu sutinka, likusieji tuo abejoja, nors net 100 proc. teigia, jog partnerystė yra vienas iš svarbiausių aspektų, lemiančių efektyvius reklamos sprendimus.

 

Analogiškos apklausos, atliktos JAV, duomenimis, kliento pasitikėjimą agentūra kaip vieną iš svarbiausių faktorių vertina 98 proc. agentūrų ir marketingo specialistų. Partnerystės atžvilgiu JAV agentūrų padėtis dar blogesnė nei Lietuvoje – vos 46 proc. agentūrų mano esą partneriais savo klientams, nors net 77 proc. marketingo specialistų mano, kad su savo agentūromis elgiasi partneriškai.

 

73 procentai Lietuvos kūrybinių agentūrų mano, jog kūrybiškumas tiesiogiai lemia kliento verslo rezultatus. JAV kūrybiškumas nėra toks svarbus: vos 48 proc. agentūrų ir 26 proc. marketingo specialistų tiki, jog kūrybingi sprendimai gali padėti užkariauti rinkos dalį ir vartotojų širdis.

 

Siekiant gerinti bendradarbiavimą tarp klientų atstovų – marketingo specialistų ir agentūras atstovaujančių komunikacijos specialistų, gegužės 29 d. Vilniuje organizuojama konferencija „ADRENALINAS/Sinergija, kurianti vertę“. Pagrindiniu pranešėju šiemet pasirinktas vienas iš reklamos efektyvumo matavimo pradininkų, matematinio rinkodaros modeliavimo specialistas, marketingo profesorius Peteris Leeflangas. Programoje taip pat pasirodys Aleksandras Agatovas, ilgametis vienos iš lyderiaujančių Europos reklamos agentūrų BBDO Maskva, strateginės grupės vadovas, profesorius Leonidas Donskis.

 

Daugiau informacijos apie renginį: www.adrenalinas2015.lt

 

 

 

Kontaktai žiniasklaidai:

RsV agentūra AD VERUM

Tel. +370 5 233 65 61

El. paštas: adverum@adverum.lt