Naujienos

 

Išrinkti geriausi „NAPA Baltic 2022“ pakuočių darbai

Data: 2022 m. lapkričio 21 d.

Kasmetiniuose Baltijos šalių pakuočių dizaino apdovanojimuose išrinkti geriausi dizaino darbai: iš 123 pretendentų komisija atrinko 65 finalinius darbus.

 

Jau aštuntus metus apdovanojimus organizuojanti Lietuvos dizaino asociacija (LDA) pastebi, kad kiekvienais metais sulaukiama vis didesnio kūrėjų susidomėjimo ir populiarumo.

Šiais metais darbus pateikė ne tik Baltijos šalių atstovai, bet ir Švedijos, Lenkijos bei Ukrainos dizaineriai. 

 

Šiemet buvo apdovanota 21 dizaino pakuotė, o daugiausia apdovanojimų pelnė kūrybinė reklamos agentūra „Not Perfect“ – trys prizinės pakuotės.  

 

Aukščiausią – aukso – apdovanojimą laimėjo vaikų emocinės terapijos rinkinys  „Cute Cure Emotional Healing Kit“ (ne pelno siekiantis projektas „Cute Cure voluntary initiative“) bei estų dizaino agentūros BOND vaikams sukurta pakuotė „Kids' Tactical Foodpack“. 

 

Taip pat šiais metais bronzą laimėjo Kyjive ir Varšuvoje įsikūrusi tarptautinės prekių ženklų ir pakuočių dizaino agentūros „Dozen“ kavos pakuotė „Perea“.

 

Pakuočių darbus vertino tarptautinė septynių komisijos narių komanda iš Latvijos, Estijos, Turkijos, Švedijos ir Lietuvos. 

 

Daugiau skaitykite čia.