LiMA žiniasklaidoje

 

LiMA ir LRT renginyje – apie kampaniją RADAROM ir kaip gali prisidėti verslas

Data: 2023 m. vasario 10 d.

„Lietuvos marketingo asociacija nuo pat karo pradžios aktyviai organizuoja ir prisideda prie įvairių pagalbos Ukrainai iniciatyvų ir jų viešinimo. Šį kartą kartu su LRT organizuojame paramos renginį, siekdami įtraukti verslo bendruomenę į akciją „Radarom“, parodyti įvairiapuses rėmimo galimybes, jų naudą pačiam verslui ir paskatinti aukoti“, – kviečia Lietuvos marketingo asociacijos direktorė Alvydė Palaimaitė.

Pirmoje Ukrainos paramos renginio dalyje bus pristatyta kampanijos „Radarom“ idėja, planavimo procesas ir kampanijos įgyvendinimo užkulisiai apie kuriuos papasakos LRT komunikacijos ir rinkodaros departamento vadovė Rūta Putnikienė ir LRT rinkodaros skyriaus vadovas Mantas Velykis. 

 

Antroje renginio dalyje vyks diskusija apie tai, kaip verslas gali prisidėti prie iniciatyvos „Radarom“. Vienas pagrindinių kampanijos organizatorių, „Stiprūs kartu“ iniciatorius Edmundas Jakilaitis, papasakos apie skirtingas įmonių galimybes remti iniciatyvą, o „Civitta“ partnerė Rūta Gaudiešienė atskleis rėmimo naudą įmonių reputacijai. 

Skaitykite daugiau >> Čia