Naujienos

 

Apdovanoti geriausi nauji 2023-iųjų prekių ženklai

Data: 2024 m. balandžio 27 d.

Pasaulinę intelektinės nuosavybės dieną, balandžio 26 d., buvo paskelbti geriausi registruoti 2023 m. prekių ženklai – „Lietuvai“, „Europai“ ir „Pasauliui“. Konkurse varžėsi beveik 100 prekių ženklų, kuriuos vertino komisija, sudaryta iš Lietuvos ir užsienio ekspertų.

 

Pirmąkart Lietuvoje orgnizuotame konkurse „Registruotas 2023 m. prekių ženklas“ iš viso dalyvavo 95 nauji prekių ženklai, kurie savo intelektinę nuosavybę apsaugojo 2023 m.: buvo įregistruoti pagal Lietuvos nacionalines, Europos Sąjungos arba tarptautines procedūras. 

 

Geriausiu registruotu Metų prekių ženklu „Lietuvai“ tapo „Auganti Šeima“. Šis prekių ženklas reprezentuoja Lietuvos tėvų bendruomenę ir klubą, specialistų mokymus ir socialines iniciatyvas.

 

Ženklo autoriai dalinasi, jog prekių ženklu siekė atspindėti platformą, kuri padeda gausėjančiai šeimai, augančiam vaikui ir tėvystės galvosūkiams, mamoms ir tėčiams besimokantiems būti tėvais ir visai Lietuvos tėvų bendruomenei, kuri čia jaučiasi lyg viena didelė šeima.

 

ESINT vydomasis direktorius Joao Negrao įteikė apdovanojimą ,,Registruotas 2023 m. prekių ženklas Europai” nugalėtojui, populiarinančiam lietuvišką verslą ES. 

 

Iš 6 nominacijoje „Europai“ komisijos atrinktų prekių ženklų, pirmąją vietą pelnė „Travel 4 Kids“. Tai – angliška lietuviško tinklaraščio apie paprastas ir įdomias keliones su vaikais versija.

 

Dėl pergalės nominacijoje „Pasauliui“ paskutiniame etape varžėsi du prekių ženklai. Nugalėtoju tapo „IPRoyal“, teikiantis IP adresų nuomos ir pardavimo paslaugas visuose pasaulio kampeliuose.

 

Plačiau skaitykite čia