Naujienos

 

Naujųjų metų rezoliucijos komforto zonai praplėsti

Data: 2022 m. gruodžio 22 d.

Metų galas puikus laikas pagalvoti, kaip būti geresniais žmonėmis tiek asmeniniame, tiek profesiniame lygyje. „Mus visus jungia vienas bendras vardiklis – problemos. Vienos problemos jautrios skausmingos, kitos mažiau. Vertėtų susidėlioti prioritetus. Pagalvoti, kur mums skauda labiausiai ir įsivardinti dalykus, kuriuos keisime kitais metais. Progresas pats savaime neįvyks, turėsime kažką daryt“, – pasakoja pranešėjas.

 

Įdomiausia, kad radę kur skauda, pradedame dar labiau stengtis. O kuo labiau stengiamės, tuo labiau viską komplikuojame. Patiriame fiasko  ir kitais metais esame ten, kur buvome prieš metus. Kūno tikslai, tokie kaip sportas yra labiausiai nuvalkiota naujųjų metų rezoliucija. Pokytį pradedame praleidę kelias valandas Youtube kanale, straipsnių paieškos, pasitarimo su specialistais ir susikuriame kitų metų planą.

 

Pažadame sau:  sversiu maistą, skaičiuosiu kalorijas, atsisakysiu cukraus, valgysiu vieną kartą į dieną, vyną atversiu atgal į vandenį, sportuosiu kiekvieną dieną. Užbėkime įvykiams už akių ir sustabdykime Jus: „Taip ne bus! Vieniems galbūt pavyks, bet didžiajai daliai nepavyks. Šie tikslai per toli už komforto zonos, todėl nepavyks pakankamai laiko ištverti tam, kad pajaustumėte kažkokį efektą. O jei nepajausime efekto tai motyvacijos tęsti taip pat nebus“, – sako Tomas.

 

Daugiau skaitykite >> Čia