Naujienos

 

Kviečia į pirmąjį „Lietuvos darbuotojų ambasadorystės tyrimą“

Data: 2023 m. kovo 31 d.

 

Darbuotojų ambasadorystės agentūra „Employee2consumer“ ir didžiausia personalo atrankos kompanija Baltijos šalyse „Alliance for Recruitment“ kviečia įmonių vadovus, personalo, marketingo ir darbdavio įvaizdžio specialistus dalyvauti pirmajame „Lietuvos darbuotojų ambasadorystės tyrime“. 

 

 

Pasak „Employee2consumer“ vadovo Deivido Budgino, tyrimu siekiama išsiaiškinti, kaip plačiai darbuotojų ambasadorystė kaip strateginis įrankis įmonės tikslams pasiekti yra paplitusi Lietuvoje. 

Personalo valdymo ar marketingo departamentai dažniausiai atsakingi už darbuotojų ambasadorystės vystymą, todėl tyrimo organizatoriai ypatingai laukia šių sričių ekspertų atsakymų. Tyrimas turėtų užimti tik apie 10 minučių, o visi tyrimo dalyviai turės galimybę pirmieji sužinoti tyrimo rezultatus.

 

Šio tyrimo tikslas pažvelgti į Lietuvos įmonių patirtį – kaip įtraukiami darbuotojai, su kokiais iššūkiais susiduriama, kokie tikslai keliami, kokių rezultatų pavyko pasiekti bei kaip plačiai įmonės skatinama darbuotojų ambasadorystė paplitusi Lietuvoje“, – teigia Deividas Budginas.

 

 

Tyrimo anketą prašoma užpildyti iki gegužės 10 d. Anketą rasite čia