Naujienos

 

Paskelbti Europos metų rinkodaros 2024 finalininkai!

Data: 2024 m. kovo 5 d.

Europos marketingo konfederacija (EMK) džiaugiasi galėdama paskelbti 2024 m. Europos metų marketingo specialisto apdovanojimo finalininkus. Į šį prestižinį apdovanojimą pretenduoja aštuoni geriausi Europos strateginio marketingo specialistai.

 

Dauguma Europos šalių kasmet pripažįsta savo nacionalinį marketingo čempioną. Dabar EMK ieško geriausių šių marketingo ir verslo čempionų, skelbdama oficialų konkursą, kad išrinktų 2024 metų Europos marketingo specialistą. Visų Europos marketingo asociacijų buvo paprašyta pasiūlyti savo nacionalinio marketingo čempiono kandidatūrą. Pirmasis oficialios atrankos etapas jau baigtas ir nustatyti galutiniai kandidatai.

 

2024 m. Europos metų marketingo specialistas bus apdovanotas birželio 27 d. Madride per Ispanijos nacionalinių marketingo apdovanojimų iškilmes.

 

Finalistai jau yra nacionaliniai nugalėtojai, o tai yra didelė garbė būti nominuotam "Europos metų marketingo specialisto" apdovanojimui. Šį apdovanojimą remia dvylika svarbiausių Europos marketingo asociacijų. Dėl šio prestižinio apdovanojimo gali varžytis tik geriausi iš geriausių.

 

Finalo dalyviai atsitiktine tvarka:

  • Béla Szabó, Telekom HU (Vengrija);
  • Gráinne Wafer, Diageo (Airija)'
  • Teresa Lameias, Porsche Holding (Portugalija);
  • Gemma Juncá, IBERIA (Ispanija);
  • Giedrė Vilkė, Swissmoney (Lietuva);
  • Ella Swain, University of Salford (JK);
  • Thomas Saliger, XXXLutz (Austrija);
  • Ulrich Klenke, Deutsche Telekom (Vokietija).

 

EMK didžiuojasi galėdama įvertinti šiuos išskirtinius marketingo specialistus, kurie pasižymi išskirtiniais strateginio valdymo įgūdžiais, siekia nepriekaištingų rezultatų ir kuria tvarų verslą visame regione ir pasaulyje. Profesionalūs marketingo specialistai suteikia verslui strateginių, į klientus orientuotų sprendimų, kurie virsta tvariu konkurenciniu pranašumu rinkoje. Šis trumpasis sąrašas atspindi pačius geriausius marketingo profesionalumo pavyzdžius Europoje ir turėtų įkvėpti naująją verslo ir marketingo absolventų kartą siekti karjeros.

 

Apie EMK:

EMK yra didžiausia Europos marketingo organizacija, atstovaujanti daugiau kaip 100 000 marketingo specialistų vienuolikoje Europos nacionalinių asociacijų, o mūsų nariai kartu yra pasiekę 1 mln. socialinių tinklų sekėjų ir daugiau kaip 5 mln. unikalių savo svetainių lankytojų. Kaip ne pelno siekianti organizacija, EMK kartu su savo asociacijomis narėmis skatina marketingo asociacijų ir marketingo specialistų visoje Europoje švietimą, socialinius mokymus ir vertės kūrimą.

 

EMK šalys narės:

 

EMK korporatyvinis narys: