Naujienos

 

Inovatyvi „Hexa Cinema“ patirtis Šiaulių istorijos muziejuje

Data: 2024 m. balandžio 11 d.

Balandžio 9 dieną, Lietuvos marketingo asociacijos Šiaulių skyriaus nariai patyrė išskirtinę kelionę po virtualią kino erdvę, apsilankydami Šiaulių istorijos muziejuje įsikūrusioje „Hexa Cinema“.

 

Tai buvo neeilinė proga susipažinti su naujovišku kino formatu, kuris suteikia galimybę kino gerbėjams iš arti patirti filmų magiją.

 

Svečiai turėjo progą išvysti du virtualaus kino seansus: emocionaliai gilų ir patriotišką „Aš Lietuva“ ir įtraukiančią, pagal Algio Kriščiūno paveikslus sukurtą istoriją „Žaisti gyvenimą“. Šie filmai, suteikė žiūrovams galimybę ne tik matyti, bet ir gyvai patirti kino pasakojimus.

 

Po įspūdingų filmų peržiūrų, žiūrovai nevengė dalintis savo emocijomis, palydint šias patirtis žodžiais, tokiais kaip: „Lyg būčiau skridęs virš Lietuvos“, „Širdį pripildė nepaprastas grožis“, „Jausmas lyg būčiau pasiėmęs mini atostogas“, „Tai buvo menas, kurį ne tik mačiau, bet ir jaučiau iki pat širdies gelmių“.

 

Ne mažiau nustebino ir tai, kad iš daugelio kino seansų dalyvių dar nebuvo apsilankę atsinaujinusiose Šiaulių istorijos muziejaus erdvėse, kur ir įsikūrė „Hexa cinema“. Gera žinia ta, kad perkant bilietą į filmų peržiūras, muziejaus ekspozicijas galėsite aplankyti nemokamai.

 

Plačiau skaitykite čia.