Naujienos

 

Pasaulinė marketingo bendruomenė gegužės 27 d. kviečia švęsti Tarptautinę marketingo dieną

Data: 2024 m. gegužės 23 d.

Europos marketingo konfederacija (EMC) gegužės 27-ąją paskelbė Tarptautine marketingo diena – kasmetine švente, skirta marketingo vaidmeniui versle ir visuomenėje pripažinti. Šia diena siekiama skatinti pasididžiavimą marketingo profesija ir paskatinti pasaulines marketingo bendruomenes dalyvauti įvairiose šventinėse iniciatyvose. Svarbiausias renginio akcentas – apdovanojimo už viso gyvenimo nuopelnus marketingui įteikimas, kuriuo pagerbiamas išskirtinis indėlis į šią sritį, rašoma pranešime žiniasklaidai.

 

Marketingo pokyčių šventė

 

Marketingo srityje vyksta esminiai pokyčiai, kuriuos lemia individualumo ir originalumo siekis.

 

„Norėdamos klestėti besikeičiančioje verslo aplinkoje, organizacijos turi daugiau dėmesio skirti konkrečių klientų poreikių ir norų supratimui bei tenkinimui. Šiandien, pasitelkdamos duomenis ir dirbtinį intelektą, įmonės gali siūlyti individualius poreikius atitinkančius sprendimus. Toks požiūris meta iššūkį įmonėms į kiekvieną klientą žvelgti kaip į nepriklausomą rinkos segmentą ir teikti individualizuotus marketingo ir paslaugų sprendimus“, - sako Europos rinkodaros konfederacijos valdybos pirmininkas Dr. Ralfas Straussas.

 

Kviečia švęsti kiekvieną marketingo mylėtoją

 

Tarptautinė marketingo diena - tai kūrybiškumo, naujovių ir įtakos, kurią marketingo praktikai daro pasauliui, liudijimas. Tai diena, kai galime švęsti savo pasiekimus, dalintis istorijomis ir įkvėpti naująją marketingo specialistų kartą“, - sako Martinas Huissmanas, Europos marketingo konfederacijos generalinis direktorius.

 

Iniciatoriai kviečia marketingo bendruomenę įsitraukti į įvairias veiklas - nuo dalijimosi asmeninėmis istorijomis apie marketingą socialiniuose tinkluose ir informacijos apie šią dieną viešinimo iki formalių ir neformalių renginių organizavimo savo įmonėse, skyriuose ir komandose ar kitų švietimo iniciatyvų rengimo.

 

Vilniuje bus įteiktas apdovanojimas už gyvenimo nuopelnus marketingui 

 

Tarptautinės marketingo dienos proga Europos marketingo konfederacija, norėdama įvertinti išskirtinį indėlį marketingo srityje, kasmet įteikia apdovanojimą už viso gyvenimo pasiekimus marketingo sričiai.

 

„Džiaugiamės, kad visame pasaulyje yra daug marketingo profesionalų, kurių patirtis, žinios ir atsidavimas skatina šios srities pažangą. Pirmasis apdovanojimas praėjusiais metais buvo įteiktas Philipui Kotleriui, o šiemet laureatą skelbsime Lietuvos marketingo asociacijos (LiMA) organizuojamo šventinio vakaro metu“, – džiaugiasi Europos marketingo konfederacijos viceprezidentė ir Lietuvos marketingo asociacijos direktorė Alvydė Palaimaitė.

 

Apdovanojimo ceremonija ir Tarptautinės marketingo dienos minėjimas vyks gegužės 27 d. nuo 17:00 val. „Aludariai Story Cellar“, Vilniuje.

 

Plačiau skaitykite čia