Komisijos nariai

 

 

Toma Sabaliauskienė

Metų CMO'21,  LiMA valdybos narė, NORD SECURITY marketingo vadovė

 

Maketingo profesionalė. „Metų CMO'21“, NORD SECURITY marketingo vadovė. Turi daugiau nei 15 metų marketinge patirties, per kuriuos „Nord Security“ tapo  Nr.1 NordVPN produktas globaliai, vadovauja didelėms marketingo komandoms (250+) ir dalinasi ilgametės lyderystės patirtimis. Toma yra CMO „Nord Security“, „Tesonet“ valdybos narė, oficiali  „Forbes Communications Council“ narė, Angel investuotoja.

Raimonda Gudaitė

Metų CMO'20, LiMA valdybos narė, marketingo profesionalė

 

Daugiau negu 10 metų dirba mažmeninės prekybos marketingo strategijos kūrime, marketingo komunikacijoje ir retail inovacijose, duomenų analitikoje, skaitmeniniame marketinge. 2016 - 2020 m. užėmė TOPO GRUPĖS rinkodaros vadovės pareigas. 2018 m. ir 2019 m. „Metų CMO" rinkimų komisijos buvo paskelbta tarp marketingo vadovų TOP 10, o 2020 m. išrinkta Metų marketingo vadove.

 

Linas Šiautkulis

LiMA valdybos pirmininkas, „BPN LIETUVA" vadovas                                                                  

Daugiau nei 15 metų marketingo komunikacijoje, įkvėpti didžiausių Lietuvos įmonių ir tarptautinių prekių ženklų. Iki BPN, Linas vadovavo vienam didžiausių interneto media kanalų Baltijos šalyse Adnet media, stygavo komandą bei užtikrino įmonės lyderystę rinkoje. Taip pat Linas aktyviai dalyvauja edukacinėje marketingo veikloje, skaito pranešimus universitetuose ir konferencijose vartotojų elgsenos, skaitmeninės rinkodaros komunikacijos ir tendencijų temomis.

4.

Matas Pocius

LiMA valdybos narys, „NFQ Technologies" el. pašto rinkodaros skyriaus vadovas

 

Per karjerą sukaupęs daugiau nei 10 metų patirtį, šiuo metu vadovauja UAB NFQ TECHNOLOGIES el. pašto rinkodaros skyriui. Mato ir komandos sėkmingai įdiegti procesai klientams padeda patekti tarp TOP 5 pardavimų kanalų, vertinant el. pardavimų apyvartą. Matas taip pat yra LiMA A sertifikuotas marketingo specialistas bei dėsto LiMA DIGITAL kursuose.

 

 

Giedrius Juozapavičius

LiMA valdybos narys, verslininkas, „Rinkodaros guru“ autorius

 

Projekto skirto įmonių vadovams „Partnerystės įgyvendinant“ įkurėjas. Daugiau kaip 15 metų rinkodaros srityje.

 

Ornela Ramašauskaitė

LiMA valdybos narė, ORKLA CARE rinkodaros ir komunikacijos vadovė Baltijos šalims, artXchange Global - meno rinkodaros agentūros - įkūrėja

 

Vadovavo vienos iš didžiausių šalies organizacijų – Kauno technologijos universiteto – Korporatyvinių ryšių biurui, šiuo metu dirba lyderiaujančios skandinavų koorporacijos UAB „Orkla Care" rinkodaros ir komunikacijos vadove Baltijos šalims, yra meno rinkos agentūros "artXchange Global" steigėja, priklauso šalies įvaizdžio strateginei tarybai.

 

 

Andrius Milinavičius

LiMA valdybos narys, „Baltic Sandbox" verslo plėtros vadovas

 

Marketingo ir komunikacijos profesionalas, turintis daugiau nei 12 metų patirties dirbant su įvairiais marketingo projektais. Andriaus patirtis apima darbą su televizija, skaitmeniniais, interneto bei visuomeniniais/masiniais renginiais. Jis yra prisidėjęs prie tokių konferencijų kaip LOGIN, „What‘s Next”. Šiandien Andrius plečia savo specializaciją ir konsultuoja įvairius blockchain projektus – jų viešinimo, marketingo bei turinio kūrimo klausimais. 

Laura Duksaitė – Iškauskienė

„Master Class Lietuva" vadovė


„Master Class Lietuva" vieni iš vadovų paieškos lyderių Lietuvoje. Per 10 veiklos metų įgyvendinta daugiau kaip 450 tiesioginės darbuotojų paieškos projektų paslaugų, gamybos, prekybos, finansų ir kituose sektoriuose.

 

 

 

Dr. Lineta Ramonienė

ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto Tarptautinės rinkodaros ir vadybos programos vadovė, LiMA marketingo kursų dėstytoja

 

Dr. Lineta Ramonienė užima docentės pareigas ISM Vadybos ir ekonomikos universitete. Ji yra Magistrantūros Tarptautinės rinkodaros ir vadybos programos vadovė. Ji specializuojasi strateginio valdymo ir rinkodaros srityse ir daugiau kaip dvidešimt metų dėsto, kuria ir plėtoja verslo programas. Lineta taip pat aktyviai konsultuoja įmones strateginio valdymo ir rinkodaros srityse. Ji aktyviai dalyvauja tarptautinėse konferencijose ir skaitė pranešimus daugiau nei dešimt pasaulio šalių. 

  

Laura Bielskė

Metų komunikatorė’21“, komunikacijos profesionalė, BUDINTI KOMUNIKACIJA įkūrėja

 

Aušra Bytautienė

Personalo valdymo profesionalų asociacijos direktorė

 

 

 

Karolis Žukauskas

„Metų komunikatorius'21" viešajame sektoriuje, Vilniaus miesto savivaldybės Mero patarėjas strateginei komunikacijai

 

 

 

 

5. Andrius Kontrimavičius

Mediapark" partneris