Metų CMO žiniasklaidoje

 

Metų CMO – „PHH Group“ rinkodaros vadovė G. Vilkė

Data: 2023 m. gegužės 23 d.

Lietuvos marketingo asociacija (LiMA) skelbia devintąjį kartą organizuojamų „Metų CMO‘23“ rinkimų laimėtoją. Šį kartą Metų CMO titulą pelnė „PHH Group“ rinkodaros vadovė Giedrė Vilkė. Konkurso organizatoriai taip pat paskelbė 4 papildomas nominacijas, kuriomis įvertinti pasižymėję rinkodaros vadovai.

 

 

 

„Šių metų nugalėtoja G. Vilkė parodė, kad strateginė rinkodaros lyderystė įmonėje, klientų pasitenkinimui kuriami strateginiai pokyčiai, asmeninis ir visapusis marketingo komandos įsitraukimas yra neatsiejami nuo verslo ir profesinės sėkmės. Sveikiname Giedrę ir džiaugiamės, kad Lietuvos rinkoje yra demonstruojami tokio aukšto lygio profesionalumo standartai“, – teigia „Metų CMO’23“ komisijos narė, rinkodaros profesionalė ir „Metų CMO’20“ Raimonda Gudaitė.

 

Konferencijoje papildomomis nominacijomis apdovanoti dar 4 rinkodaros vadovai iš geriausiųjų TOP 10-uko.

 

Apdovanojimą už skaitmeninę transformaciją pelnė „Delfi“ rinkodaros skyriaus vadovas Irmantas Matilionis. Apdovanojimas už prekės ženklo stiprinimą įteiktas Šiaulių banko grupės pardavimų, rinkodaros ir komunikacijos direktoriui Pauliui Pociui. Komisijos sprendimu metų proveržiu tapo ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto rinkodaros vadovė Laura Vaišnorė. Už efektyvumą apdovanotas „Omnisend“ rinkodaros vadovas Evaldas Mockus.

 

Plačiau skaitykite čia.