Metų CMO žiniasklaidoje

 

„Rinkodaros guru" laidos su Metų CMO'22 kandidatais ir nugalėtoju

Data: 2022 m. gegužės 31 d.

„Žinių radijo“ laidos „Rinkodaros guru“ pokalbių ciklas su Metų CMO'22 kandidatais bei Metų marketingo vadovu'22 Regimantu Urbanu.

 

Laidos autorius ir vedėjas LiMA valdybos narys Giedrius Juozapavičius. 

 

 

Laidos su Metų CMO'22 kandidatais

 

Apie tai, kas jiems yra marketingas, marketingo komplekso elementai, rodikliai, veiklos rezultatas, komanda. Į skirtingų Lietuvos #rinkodarosguru parengtus klausimus ir ne tik, atsakinėjo TOP10 CMO:

 

- MATH SCIENTIFIC marketingo vadovė Marija Valaitė ir DELFI.LT rinkodaros skyriaus vadovas Irmantas Matilionis (laidos įrašą rasite čia);

SEB BANKAS Baltijos šalių marketingo ir komunikacijos vadovas Liudas Rimkus ir INTER CARS S.A. rinkodaros koordinatorius Baltijos šalyse Jaroslav Lazovskij (laidos įrašas čia);

- SURFSHARK marketingo vadovas Regimantas Urbanas, KESKO SENUKAI DIGITAL direktorius Baltijos šalims (2021 m. buvo marketingo vadovas) Vytautas Romeika ir EIKA rinkodaros ir komunikacijos vadovė Jorūnė Juodžbalytė (laidos įrašas čia).

 

Laida su Metų CMO'22 SURFSHARK marketingo vadovu Regimantu Urbanu

 

Ar skiriasi, ir jei taip, tai kuo, darbas marketingo vadovui su skaitmeniniu produktu nuo įprasto? Apie skaitmeninę ir tradicinę rinkodarą, apie užsienio rinkas, pagrindinius CMO tikslus ir rodiklius, ir apie nuopelnus, už ką skirtas Metų CMO titulas ir ne tik. Pokalbį su Regimantu Urbanu iš SURFSHARK, naujai išrinktu Lietuvos Metų CMO’22.

Laidos įrašą rasite čia