LiMA DIGITAL programa

 

 

LiMA DIGITAL rudens sesijos programos pradžia - spalio 6 d. 

Kursai papildyti tema ir praktine sesija apie AI ir jo naudojimą marketinge!

 

 

LiMA DIGITAL skaitmeninio marketingo valdymo programa su sertifikatu skirta įgauti arba pakelti pagrindines skaitmeninio marketingo (projektų) valdymo kompetencijas ir įgyti tarptautinį profesinį sertifikatą. 

 

 

 APIE SERTIFIKAVIMĄPRIVALUMAI |DATA IR INTENSYVUMAS | TEMOSBANDOMASIS TESTAS | LEKTORIAI | PASIRENGIMAS KAINA IR MOKĖJIMO SĄLYGOS

 

 

LiMA DIGITAL skaitmeninio marketingo valdymo sertifikavimo programa (Certificate in Digital Marketing Management) skirta turintiems praktinės patirties dirbant su skaitmeniniais kanalais, bet siekiantiems išsamių žinių apie skaitmeninio marketingo strategijų ir kampanijų planavimą bei įgyvendinimą per įvairius skaitmeninius kanalus, įskaitant AI (dirbtinį intelektą).

 

Pabaigę programą žinosite kaip:

 • valdyti skaitmeninio marketingo projektus ir kampanijas,
 • taikyti skaitmeninio marketingo piltuvėlio (digital funnel) konceptą,
 • susieti skirtingus digital ir AI (dirbtinio intelekto) įrankius, ir sritis marketingo tikslams pasiekti,
 • atlikti duomenų ir vartotojų elgsenos analizę,
 • nustatyti kampanijos ar kanalo tikslus ir KPI,
 • integruoti AI, interneto svetainę, socialinę mediją, mokamą reklamą (PPC), paieškos kanalus ir naujienlaiškius į sistemingą veiklą, kuri užtikrina prekės ženklo atpažįstamumą bei žinomumą skaitmeninėje erdvėje ir konversijų optimizavimą.

 

Kursuose įgysite gilesnį supratimą tose srityse, kuriose nedirbate arba dirbate mėgėjiškai, kad galėtume profesionaliai valdyti skaitmeninio marketingo projektus.  

 

 

  

 

LiMA DIGITAL KURSŲ TEMOS IR STRUKTŪRA

 

Programa sudaryta pagal tarptautinius Europos marketingo konfederacijos (EMC) patvirtintus marketingo profesijos kompetencijų ir gebėjimų standartus bei Europos Komisijos ESCO klasifikacijoje (European Skills, Competences, Qualifications and Occupations) nurodytas marketingo profesinių įgūdžių ir gebėjimų sritis.

 

Programoje dėstomos šios temos:

Skaitmeninio marketingo vaidmuo

ir planavimas:

 • Skaitmeninio marketingo vaidmuo įmonės marketingo veikloje
 • Skaitmeninio marketingo planavimas
Vartotojo pažinimas ir turinys:
 • Vartotojo pažinimas ir prekės ženklo kontakto taškai su vartotoju
 • Prekės ženklo turinys digital erdvėje
Skaitmeninės kampanijos planavimas, įgyvendinimas ir įvertinimas:
 • Digital kampanijos planavimo procesas
 • Kampanijos planavimo etapai
 • Digital kampanijos įgyvendinimo projektas

Dirbtinio intelekto įrankių ir

digital kanalų valdymas:

 • AI (dirbtinis intelektas) digital marketinge
 • Socialiniai tinklai
 • Mokama reklama soc. medijoje (Meta Ads ir kt.)
 • Mokama reklama: Google Ads
 • Paieškos platformų marketingas: SEO
 • El. laiškų marketingas

Duomenų analizė ir veiksmai

efektyvumui didinti: 

 • Duomenų analitika ir veiklos tobulinimas interneto svetainei
 • Duomenų analitika

Reikalinga detali kursų programa? Susisiekite: sertifikavimas@lima.lt

 

 

LiMA DIGITAL kursų programa susideda iš 2 modulių:

DIGITAL 1 modulis

Teorinis modulis grįstas nuosekliu pagrindinių marketingo ir skaitmeninio marketingo temų pristatymu, kiekvieną temą siejant su populiariausiais digital ir AI įrankiais bei praktiniais pavyzdžiais. Laikomas DIGITAL 1 teorinis egzaminas.

DIGITAL 2 modulis

Praktinis modulis apima savarankišką pasirinkto projekto skaitmeninio marketingo plano rengimą iš trijų dalių:

 • atliekant įmonės/verslo/prekės ženklo situacijos apžvalgą, išryškinant problematiką, išsikeliant skaitmeninius tikslus, nustatant tikslinę auditoriją;
 • atliekant svetainės/puslapio duomenų analizę, t. y. svetainės našumo, srauto šaltinių ir ankstesnių kampanijų rodiklių apžvalgą, nustatant galimas efektyvumo ir/ar plėtros sritis;
 • pasirinkus skaitmeninį kanalą, parengiant taktinių veiksmų planą, įvertinus nustatytus SMART tikslus, KPI, biudžetą, turinį, resursus ir galimus rezultatus. Parengtas planas ginamas žodžiu prieš komisiją – laikomas DIGITAL 2 egzaminas.
Sertifikavimas

Sertifikatams įgyti laikomi du egzaminai iš abiejų modulių. 

Sėkmingai išlaikius EMC (Europos marketingo konfederacijos) akredituotos programos egzaminus, suteikiami tarptautiniu mastu (tarp EMC narių-valstybių) pripažinti kompetencijų patvirtinimo sertifikatai (LiMA ir EMC).


TARPTAUTINIS LiMA SERTIFIKAVIMO PROGRAMOS PARTNERIS:  

   STRATEGINIS LiMA PARTNERIS:    

 

 

 

SVARBI INFORMACIJA APIE KURSUS

Laikotarpis:

2023 m. spalio 6 d. - 2024 m. kovo 15 d.

Vieta:

Vilniuje ir internetu

Apimtis: 112 kontaktinių ak. val., 14 paskaitų + 10 praktinių sesijų
Lygmuo: Ugdomos kompetencijos atitinka EQF (European Qualification Framework) 5-ąjį lygmenį
Mokymo būdas:

Nuotolinės tiesioginės kassavaitinės paskaitos ir pusės dienos sesijos penktadieniais Vilniuje 1 k./mėn.

Papildomai kviesime dalyvius jungtis nuotoliniu būdu konsultacijoms ir pasirengimo egzaminams sesijoms.

Visos paskaitos yra įrašomos, o gyvos tiesiogiai transliuojamos iš auditorijos.

Intensyvumas:

• Vakarinės nuotolinės paskaitos:

4 ak. val. 1-2 k. per savaitę nuo 18:00 iki 21:10 val;

• Gyvos pusės dienos sesijos VU Verslo mokykloje, Vilniuje:

6 ak. val. 1 kartą per mėnesį nuo 12:00 iki 17:30 val. su dalyvių networkingu;

Vakarinės nuotolinės praktinės sesijos/konsultacijos:

1 k. per savaitę nuo 18:00 iki 19:30 arba 20:15 val.;

150+ ak. val. savarankiškam mokymuisi:

skaitymui, namų darbų atlikimui ir skaitmeninio plano rengimui (DIGITAL 2 modulis).

Kalba:

• Paskaitų kalba - lietuvių;

• Paskaitų medžiaga - lietuvių/anglų;

• Rekomenduotinas vadovėlis - anglų;

• Egzaminai - lietuvių/anglų.

Reikalinga patirtis:

LiMA DIGITAL programa yra orientuota į skaitmeninio marketingo projektų valdymą, rekomenduotina turėti bent vienerių metų darbo patirtį dirbant su skaitmeninėmis platformomis.

Sertifikavimo

procesas:

• Sėkmingai išlaikius EMC (Europos marketingo konfederacijos) akredituotos programos egzaminus, suteikiami tarptautiniu mastu (tarp EMC narių-valstybių) pripažinti kompetencijų patvirtinimo sertifikatai (LiMA ir EMC).

• Dalyvavus ne mažiau nei 80% visų paskaitų, suteikiamas kursų išklausymo pažymėjimas.

• LiMA, kaip neformaliojo suaugusiųjų švietimo grupės kvalifikacijos tobulinimo mokykla Lietuvoje (AIKOS reg. 88888880778462), nesuteikia formalios kvalifikacijos.

  

 

KURSŲ LEKTORIAI

 

LiMA DIGITAL kursų programą dėsto kompetentingi skaitmeninio marketingo profesionalai, kurie kursų metu dalinasi ne tik teorinėmis žiniomis, bet ir profesine praktika.

 LINAS ŠIAUTKULIS

Komunikacijos ekspertas, media agentūros BPN INTENSE vadovas, LiMA valdybos pirmininkas. Linas daugiau nei 15 metų dirba marketingo komunikacijoje. Iki BPN, Linas vadovavo vienam didžiausių interneto media kanalų Baltijos šalyse Adnet media, vadovavo komandai bei užtikrino įmonės lyderystę rinkoje. Taip pat Linas aktyviai dalyvauja edukacinėje marketingo veikloje, skaito pranešimus universitetuose ir konferencijose vartotojų elgsenos, skaitmeninės rinkodaros komunikacijos ir tendencijų temomis. 

 ANTANAS BERNATONIS

Dirbęs atsinaujinančios energetikos, finansų technologijose, Antanas apie dirbtinio intelekto svarbą ir reikšmę pradėjo kalbėti dar 2021-aisiais, o šiandien su mokymais ir paskaitomis pasiekia tūkstančius žmonių, siekdamas rodyti ne tik milžinišką praktišką technologijos potencialą, bet ir jos atsinešamas grėsmes visuomenei.

 

 RADVILAS ŠEPUTIS

Evolvery skaitmeninės rinkodaros strategas: Radvilas padeda pradedantiesiems verslams ir rinkos lyderiams įeiti į naujas rinkas ir paleisti naujus produktus. Naudojantis skaitmeninėmis priemonėmis, Radvilo, kaip stratego pagrindinė užduotis, yra padėti suprasti, kaip prekės ženklas gali sukurti maksimalią vertę savo klientams.

LAURA DOMARKĖ

Kūrybinės rinkodaros agentūros AdDrama bendraįkūrėja, Mediapark asocijuota partnerė, marketingo strategė, su socialiniais tinklais dirbanti nuo 2009 m. Laura padėjo kurti strateginius bei turinio projektus daugiau nei 100 lokalių ir tarptautinių prekių ženklų.

 MARIUS MARČENKOVAS

Reklaminių kampanijų planavimo skirtinguose digital ir media kanaluose strategas, turintis daugiau kaip 16 metų patirtį rinkodaros ir komunikacijos srityse tarptautinėse agentūrose BPN Intense, Dentsu bei kliento pusėje Bitė Lietuva, Deloitte, Impuls.

 IGORIS VOICENICA

Igoris karjerą pradėjo Olandijoje kaip skaitmeninės rinkodaros specialistas turizmo startuolyje. Grįžęs į Lietuvą, jis dirbo Adform, Platform Lunar, lyderiaujančios pasaulyje skaitmeninės agentūros iProspect strategijų vadovu. Vėliau Danbalt International el. komercijos vadovu ir medicinos gamybos įmonės Ordoline tarptautinio marketingo vadovu. Dabar Igoris vadovauja marketingo agentūrai Reline Global. Igoris taip pat yra rinkodaros lektorius ir pranešėjas, Google įgaliotas treneris Baltijos šalyse.  

 DOMANTAS ŠIRVINSKAS

LiMA Vilniaus tarybos narys, mokymų namų EduMint bendraįkūrėjas, su rinkodara internete dirbantis 15 metų, šios temos seminaruose, universitetuose ir konferencijose mokydamas praleidęs virš 1000 valandų. Domantas yra vienas pirmųjų pradėjęs teikti soc. tinklų komunikacijos paslaugas Lietuvos verslams ir valstybinėms institucijoms, klientų labui efektyviai išleidęs šimtus tūkstančių eurų Facebook reklamos. Lektorius yra sertifikuotas marketingo specialistas (LiMA A).  

 DR. INDRĖ PIKTURNIENĖ

Indrė yra viena LiMA marketingo specialistų ir vadovų Sertifikavimo projekto pradininkų Lietuvoje: nuo pat projekto pradžios 2016 m. ji adaptavo sertifikavimo programas Lietuvos rinkai, būrė dėstytojų kolektyvą, dėstė, organizavo egzaminus. Šiuo metu konsultuoja LiMA programų turinio ir vystymo klausimais, yra LiMA Sertifikavimo komiteto narė. Buvusi universiteto profesorė konsultuoja įmones, atlieka vartotojų tyrimus bei globalioje įmonėje įgyvendina mokymų projektus: kuria tematinį turinį, valdo mokymų procesą. 

 MATAS POCIUS 

NFQ Technologies el. pašto rinkodaros skyriaus vadovas. Per karjerą sukaupęs daugiau nei 10 metų patirtį šioje srityje. Mato ir komandos sėkmingai įdiegti procesai klientams padeda patekti tarp TOP 5 pardavimų kanalų, vertinant el. pardavimų apyvartą. Matas taip pat yra LiMA valdybos narys, sertifikuotas marketingo specialistas (LiMA A). 

 SIMAS ŠARMAVIČIUS

El. prekybos strategas, SEO agentūros vadovas, Vilniaus universiteto Verslo mokyklos partnerystės docentas, ISM lektorius. Jis 8-erius metus buvo Geros dovanos el. prekybos vadovas Baltijos šalims ir Lenkijai. Vilniaus universiteto Verslo mokykloje bei ISM universitete dėsto el. prekybos kursą. Kaip kviestinis svečias pranešimus skaitęs „Lietuvos verslo forume", „Pardavimų formulėje", „Verslo žinių" konferencijose „Gazelė", taip pat „SEB", „Omniva" ir kitų įmonių renginiuose. Dirba su skirtingų sektorių verslais, pradedant farmacija ir baigiant FMCG kategorija. Stipriausios kompetencijos – el. prekybos strategijos kūrimas ir SEO reklamos kanalo valdymas. 

 GINTARĖ SURGUTANOVIENĖ 

Skaitmeninės rinkodaros agentūros SuperYou partnerė ir verslo vystymo vadovė, Kazimiero Simonavičiaus universiteto dėstytoja, Edumint lektorė. Gintarė daugiau kaip 7 metus dirba su rinkodaros socialiniuose tinkluose projektais. Per karjerą dirbo su didžiausių Lietuvos prekės ženklų socialinių tinklų strategijų ruošimu, jų valdymu ir komandų priežiūra. Konsultuoja verslus ir organizacijas socialinės žiniasklaidos ir turinio rinkodaros klausimais.

 

PASIRENGIMAS PROGRAMAI

Platformos

praktikai:

Praktinėms užduotims/namų darbams atlikti ir išbandyti veiksmus platformose rekomenduojame turėti prisijungimus prie šių paskyrų:

 • Google Analytics. Svarbu, kad būtų galimas darbas su aktyvaus internetinio puslapio analitika, kurio srautui atvesti pastaruoju metu buvo atliktos bent kelios kampanijos
 • Socialiniai tinklai (Facebook, Instagram, LinkedIn ar kiti)
 • Meta Ads ir Google Ads
 • Naujienlaiškiai
LiMA DIGITAL 2 praktinis modulis: Rašto darbui - skaitmeninio marketingo planui - reikės Google Analytics duomenų, tad svarbu kuo anksčiau susižiūrėti, ar savo projekte kaupiate duomenis analitikai.
Neturtiems savo atvejo:

Jei neturite prieigos prie platformų, LiMA suteiks partnerio projekto prisijungimus prie paskyrų – galėsite išbandyti visą priemonių funkcionalumą nepaleisdami kampanijų. DIGITAL 2 modulio rašto darbą galima rašyti iš to paties partnerio atvejo.

 

Turint galimybę dalyviams dirbti su savo (arba artimos aplinkos) projektais, rekomenduojame jiems teikti prioritetą, nes juos pažįstate geriausiai ir atliktos užduotys atneš realios vertės.

 

 

 

 

Ar į daug klausimų nežinojote teisingų atsakymų?

Prisijunkite prie LiMA DIGITAL programos!

 

 

KAINA IR REGISTRACIJA

Investicija: 

Mokestį sudaro kursų paskaitos ir 2 egzaminai

 

Kaina LiMA nariams: 2280 Eur 

Kaina svečiams2400 Eur 

 

Nesate LiMA narys? Kviečiame juo tapti! 
LiMA metinės narystės kaina - 100 Eur (+ 40 Eur vienkartinis stojimo mokestis)

Į kainą įskaičiuota:
 • 110 ak. val. kontaktinių mokymų, praktinių sesijų ir konsultacijų;
 • Paskaitų ir konsultacijų įrašai;
 • Lektorių paruošti geriausių praktikų šablonai (framework);
 • Papildomas dalyvavimas LiMA renginiuose žinių gilinimui;
 • Gyvos paskaitos ir dalyvių networking'as VU VM su lengvais pietumis ir užkandžiais;
 • Du egzaminai ir tarptautiniai sertifikatai;
 • Apdovanojimų ceremonija.
Mokėjimo sąlygos:

1. Registracijos metu kainai ir vietai kursuose rezervuoti yra mokamas avansas (600 Eur) arba iškart pilna suma. Pavedimas atliekamas į LiMA sąskaitą (LiMA rekvizitai), nurodant dalyvio vardą, pavardę ir kursų pavadinimą.

2. Mokestį už kursus galima mokėti dalimis: 600 Eur avansas registracijos metu + likusi suma

 • Likusią sumą už kursus galima mokėti jums patogiomis dalimis.
 • Už kursus turi būti pilnai atsiskaityta likus ne mažiau nei 14 d. (dvi savaitės) iki DIGITAL1 egzamino, t.y. iki 2024 01 26.
 • Jeigu likusi suma mokama dalimis, galutinis mokėjimas negali būti didesnis nei 30 proc. kursų kainos. Tokiu atveju mokama minimum per du kartus.
 • Taip pat galimas individualus mokėjimo planas pagal atskirą susitarimą.
 • Suteikiama galimybė dalintis kursų kainą su darbdaviu, jei toks poreikis yra.

3. PVM mokestis studijų paslaugai nėra taikomas.

4. Sąskaita faktūra išrašoma kursams pasibaigus (pilnai įvykdžius paslaugą). Pagal poreikį išrašoma išankstinė sąskaita.

Pasiūlymas: Taikomos nuolaidos grupei (virš 2 asmenų) iš vienos įmonės.

 

Turite klausimų apie LiMA DIGITAL kursus?

Susisiekime! 

 

Kontaktai pasiteiravimui:

Lina Vaikšnorienė
LiMA tarptautinių projektų ir sertifikavimo vadovė

+370 (675) 24 330

sertifikavimas@lima.lt